Welday Industry logo

O nás

S námi je nedostatek kvalifikovaných pracovníků minulost. Řešíme celosvětový problém s nedostatkem pracovní síly v manuální a technické oblasti. Zejména v odvětví svařování, přípravných a dokončovacích prací. Naši pracovníci jsou certifikovaní specialisté ve svých oborech a dorozumí se německým nebo anglickým jazykem na komunikativní úrovní.

Co děláme?

Realizujeme zakázky pro bonitní a oveřené klienty po celé evropě, zejména v Německu, Holandsku, Belgii, ale i v serverských zemích – Finsko, Švédsko. Všechny naše pracovníky pro konkrétní zakázku proškolíme a vybavíme je nářadím a ochrannými pomůckami, abychom zajistili pohodlné a bezpečné plnění pracovní činnosti v místě zakázky.

Provádíme předvýrobu kovových konstrukcí a výrobků u nás nebo v dílně u zákazníka. Montáže a demontáže technologií na stavbách nebo související dokončovací práce. 

Naše přednosti

Jsme rychle roustoucí česká firma, která se zaměřuje především na svařování potrubních systémů v různých odvětvích po celé Evropě. Na prvním místě jsou pro nás dobré vztahy mezi námi a zákazníkem, stejně jako nám záleží na našich vztazích s jednotlivými pracovníky.

Máme vlastní zázemí a školící středisko přímo v srdci Evropy – České republice, kde školíme a připravujeme naše lidi pro různá odvětí v oblasti svářecích a přípravářských prací. Dále zkušený personál, který zašťituje veškerý servis od vyřízení komunikace s úřady pro naše pracovníky, až po organizaci pracovní síly pro zákazníka přímo v místě pracoviště.

Spolupráce s námi