Welday Industry logo

Informace pro firmy

Předvýroba

Potrávinářský průmysl

Farmaceutický průmysl

Rafinerie a elektrárny

dílenské práce

jiné

Vyřešili jsme problém s nedostatkem kvalifikovaných pracovníků. Chybí Vaší společnosti kvalitní pracovní síla? Na základě poptávky jsme schopní Vám sestavit silný tým kvalifikované pracovní síly, včetně organizace a vedoucí osoby přímo na pracovišti. Každý člen našeho týmu rozumí svému odvětví a má zájem o dlouhodobou spolupráci nebo pravidelný výjezd za prací do zahraničí. Většina našich pracovníků se dorozumí německým nebo anglickým jazykem.

Nejsme personální agentura a z toho důvodu je model spolupráce jednoduchý a pro všechny výhodný.

Svářecí práce

Máme zkušené svářeče na sváření nerezové oceli, černého materiálu a hliníku. Nejčastěji svařujeme metodami TIG/WIG, MIG/MAG, MMA a autogen. Někteří se specializují na konkrétní metodu svařování, jiní zvládnou metody kombinovat a přizpůsobit se Vaším potřebám. Všichni svářeči mají platné mezinárodní certifikace se zkouškou PED, která nám umožňuje svařovat i vysokotlaké nádoby a potrubí.

Potrubářské & Zámečnické práce

Klademe důraz už na samotnou přípravu svařovaného materiálu. K tomu máme k dispozici pracovníky se znalostí technických výkresů a izometrie, kteří se starají o sestavení potrubních tras, propojení technologií v průmyslu či sestavení výrobku podle technické dokumentace. Důraznou přípravou před zahájením svářecích prací docílíme vysoké kvality svárů a svařovaných výrobků.

Jiné profese

Máme pracovníky jiných profesí, kteří naším zákazníkům zajišťují dokončovací práce na stavbě, obsluhu CNC na dílně nebo vedoucí pracovníky, kteří organizují pracovní sílu přímo v místě zakázky. Zákazníkovi tak zajistíme kompletní dokončení zakázky v požadovaných termínech. Potřebujete-li jiné, než zde uvedené profese, kontaktujte nás.

Naše spolupráce

Jak probíhá navázání spolupráce?

Vaší poptávku jsme schopní odbavit do dvou dnů od jejího odeslání. Zohledníme Vaše požadavky a dohodneme podmínky spolupráce. Po dohodě začneme vyřizovat potřebnou dokumentaci a zároveň vybereme vhodné pracovníky, aby byli připravení a proškolení pro Vaší zakázku. Po odsouhlasení a vyřízení dokumentace jsme připravení a cestujeme do místa zakázky.

Celý tento proces se snažíme zkrátit, abychom neztráceli čas a vyřídili vše potřebné k začátku naší spolupráce.